top of page

Witaj w świecie D.O.K.T.O.R PAX!

 -5% Na Wszystkie Produkty

ZAJRZYJ NA BLOGA

"Odkryj fascynujący świat Doktora Pax - lidera w dziedzinie produktów dla służb ratowniczych, mundurowych, straży pożarnej. Dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach, wysokiej jakości sprzęcie i nowych technologiach, które pomagają chronić i ratować życie. Czytaj nasze inspirujące artykuły i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i wydarzeniami związanymi ze światem bezpieczeństwa i ratownictwa. Dołącz do naszej pasjonującej podróży!"

Zapisz się na listę odbiorców newslettera świata Doktora Pax!
Bądź pewny że nic cię nie ominie.

Administratorem Państwa danych osobowych zbieranych za pośrednictwem strony www.drpax.pl jest D.O.K.T.O.R Jacek Zygaj Sp.K., miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: Długa Wieś 10a 62-100 Wągrowiec, NIP: 7662005980, REGON: 520708647, adres poczty elektronicznej (e-mail): biuro@doktorbiuro.pl
Państwa dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia ogólnego w sprawie ochrony danych osobowych (RODO). Dane mogą być przetwarzane w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną w celu marketingu bezpośredniego – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne, w tym kierowanych w wyniku profilowania, o ile użytkownik wyraził stosowną zgodę.
Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom, które obsługują Administratora lub jego podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane. Przysługuje Panu/i prawo żądania dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

Logo firmy DOKTOR głównego partnera marki PAX w Polsce

Długa Wieś 10a 62-100 Wągrowiec

NIP 766-200-59-80

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page