top of page

🚨 PAX Rescue Boa: Ratunek w najtrudniejszych sytuacjach!

Zaktualizowano: 14 lut

Kiedy myślimy o torbach, często wyobrażamy sobie coś prostego, funkcjonalnego, ale bez dodatkowych bajerów. Jednak w dzisiejszych czasach torby stały się czymś więcej niż tylko narzędziem do przenoszenia rzeczy. Stały się symbolem stylu, funkcjonalności i innowacji. A jednym z czołowych producentów torb, które łączą wszystkie te cechy, jest właśnie PAX.

 

🎥 W jednym z filmów na YouTube możemy zobaczyć, jak PAX prezentuje swoje produkty. Są one nie tylko stylowe, ale także wyjątkowo funkcjonalne, dzięki czemu idealnie nadają się dla profesjonalistów z różnych dziedzin.


Film przedstawia dwa scenariusze ratunkowe z użyciem Boa. W pierwszym ratownik podchodzi od przodu i zabezpiecza głowę pacjenta, zanim druga osoba wejdzie i przejmie kontrolę. W drugim scenariuszu opisano metodę mocowania głowy podczas procedury medycznej. W tym celu używa się logo pax jako znacznika środkowego i umieszcza się wózek na pojeździe z deską kręgosłupa. Potrzebne są dwie osoby pomocnicze do zabezpieczenia głowy i pomocy w obracaniu i pozycjonowaniu pacjenta.
PAX Rescue-BOA - Rewolucja w ratownictwie 🚑


Kiedy życie ludzi jest zagrożone, każda sekunda jest na wagę złota. Dlatego tak ważne jest, aby ratownicy mieli do dyspozycji najlepsze narzędzia. Jednym z takich narzędzi jest PAX Rescue-BOA.

Jest to specjalny pas ratunkowy, przechowywany w specjalnie do tego zaprojektowanej torbie ratunkowej, z myślą o najwyższych standardach bezpieczeństwa i funkcjonalności. Dzięki niej ratownicy mogą działać szybko i skutecznie, niezależnie od sytuacji.


PAX Rescue Boa - Innowacyjne narzędzie ratunkowe 🆘


PAX Rescue Boa to narzędzie stworzone z myślą o ewakuacji pacjentów z ciasnych przestrzeni. Jest to szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy pacjent musi zostać ewakuowany z pojazdu. Boa jest wykonana z materiału, który jest łatwy do czyszczenia. Co więcej, zewnętrzny materiał Boa pochodzi z przemysłu lotniczego i był pierwotnie używany do produkcji pokrowców na siedzenia. Dzięki zastosowaniu suwaka można oddzielić ten materiał od wewnętrznej części Boa. Wewnątrz Boa znajduje się koc, który może być używany do ogrzewania pacjenta. Można go łatwo usunąć z materiału nośnego. Materiał nośny to ciągły system pasków. Oba końce są pokryte poliuretanem (PU), co sprawia, że są odporne na płyny, takie jak krew, paliwo czy płyn hamulcowy. Koc jest również łatwy do czyszczenia i dezynfekcji.


Gwarancja PAX - Pięć zamiast dwóch lat 🛡️


PAX nie tylko tworzy wysokiej jakości produkty, ale także dba o swoich klientów. Dlatego firma oferuje specjalną gwarancję na swoje produkty. Zgodnie z prawem, producenci muszą udzielić dwuletniej gwarancji na swoje produkty. Jednak PAX idzie o krok dalej i oferuje pięcioletnią gwarancję. Wszystko, czego potrzebujemy od Ciebie, to numer artykułu i numer seryjny produktu. Po ich podaniu, Twoja pięcioletnia gwarancja jest aktywowana. W sprawie przedłużonej gwarancji napisz do nas na naszym czacie lub na adres mailowy biuro@doktorbiuro.pl


Podsumowanie 📝


PAX to firma, która nieustannie dąży do doskonałości. Produkty są nie tylko stylowe i funkcjonalne, ale także trwałe i niezawodne. Dzięki pięcioletniej gwarancji klienci mogą być pewni, że ich zakup będzie służył im przez wiele lat. Jeśli szukasz artykułów, które spełnią wszystkie Twoje wymagania, PAX jest idealnym wyborem.

Logo doktor głównego dystrybutora marki PAX w Polsce
Głowny Partner Marki PAX w POLSCE

1 wyświetlenie0 komentarzy

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page